Descriere
Prezentare Produs
Noul pre-workout, C4 Ripped de la Cellucor combina efectul exploziv al suplimentului C4 cu ingrediente ce promoveaza pierderea in greutate. Formula acestui supliment te ajta sa te antrenezi mai intens, sprijininind in acelasi timp abiltatea organismului de a arde grasimi.
• 1600 mg de beta-alanine
• 1000 mg de arginina AKG
• 160 mg de cafeina anhidra
• 150 mg de l-tirozina
• 30 mg de niacinamida
• Vitamina C, B6, B12 si acid folic
Blend de slabit:
• l-tartrat de l-carnitina - un aminoacid ce joaca un rol important in transportarea acizilor grasi pentru a fi transormati in energie
• extract de seminte de cafea verde - sprijina abilitatea organismului de a arde grasimi
• Capsimax® extract de fruct Cayenne -sprijina arderea grasimilor
• extract din radacina de Coleus forskohlii
Mod de administrare: Portia este de 6 g formata din 1 cupa. Se amesteca 1 cupa (6 g) cu 180 ml de apa si se adminstreaza cu 20-30 de minute inainte de antrenament.
- Aromele se stabilesc la telefon dupa efectuarea comenzii
Avertisment: Acest produs nu este destinat pentru a diagnostica, trata, vindeca sau preveni orice boală! Consultați medicul înainte de folosirea produsului! Nu depășiți doza recomandată. Produsul nu înlocuiește alimentația variată și echilibrată. A nu se lăsa la îndemâna copiilor! Provine dintr-o fabrică unde se lucrează cu soia de lapte, ou și alune.
Detalii produs
Produse similare






