Wispy

Free shipping

on all orders over 300 lei

6 products

Regular price 206,00 lei Unit price20,60 lei / 100g
100% Whey Protein, Powder, 1000G, Wispy, Whey Protein
Wispy
Can be used after training Produced in the European Union
No reviews
Sold Out
Regular price 148,00 lei Unit price42,29 lei / 100g
Amino Mix 350G, powder, Wispy, Essential amino acids and electrolytes
Wispy
Can be used after training Can be used during training Produced in the European Union Supports post-workout recovery
No reviews
Sold Out
Regular price 114,00 lei Unit price22,80 lei / 100g
Protein powder pancake and waffle mix, 500g, Wispy, Low sugar and fat content
Wispy
low-fat content low in carbohydrates Sugar-free Produced in the European Union
No reviews
Sold Out
Regular price 148,00 lei Unit price42,29 lei / 100g
Pre-workout, powder, 350G, Wispy, Caffeinated Pre-workout
Wispy
Can be used in the morning and at lunch Produced in the European Union
No reviews
Sold Out
Regular price 14,00 lei Unit price25,45 lei / 100g
Protein Bar 55G, Wispy, Protein bar
Wispy
low-fat content Sugar-free During heatwaves, we do not recommend ordering temperature-sensitive products, such as protein bars and other similar snacks. Produced in the European Union
No reviews
Sold Out
Regular price 137,00 lei Unit price45,67 lei / 100g
Strong Greens 300g, powder, Wispy, Strong greens powder with spirulina and fiber
Wispy
Sugar-free Produced in the European Union
No reviews
Sold Out