Xtend

Transport gratuit

la toate comenzile peste 300 lei

5 produse

Preț obișnuit 229,00 lei Preț de vânzare 344,00 lei Prețul pe unitate17,62 lei / 100g
BCAA 1.3kg, pudra, Xtend, Cu adaos de electroliti, Fara zahar
Xtend
Poate fi folosit după antrenament Poate fi folosit în timpul antrenamentului Produs în SUA Sprijină refacerea post-antrenament
Evaluare: 5.0 din 5
-33%
Preț obișnuit 99,00 lei Preț de vânzare 213,00 lei Prețul pe unitate24,75 lei / 100g
BCAA 400g, pudra, Xtend, Cu adaos de electroliti, Fara zahar + CADOU watter bottle Applied Nutrition
Xtend
Poate fi folosit după antrenament Poate fi folosit în timpul antrenamentului Produs în SUA Sprijină refacerea post-antrenament
Evaluare: 5.0 din 5
-54%
Preț obișnuit 171,00 lei Prețul pe unitate57,77 lei / 100g
EAA, pudra, 296g, Xtend, Aminoacizi pentru refacere
Xtend
Fără zahăr adăugat Poate fi folosit după antrenament Poate fi folosit în timpul antrenamentului Sprijină refacerea post-antrenament
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 229,00 lei Prețul pe unitate28,27 lei / 100g
Proteine din zer, pudra, 810g, Xtend
Xtend
Conținut scăzut de grăsimi Conținut scăzut în carbohidrați Fără zahăr adăugat Poate fi folosit după antrenament
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 29,00 lei
Sticla de apa 650ml, Scivation Xtend, Accesoriu fitness
Xtend
Nu există recenzii