wispy

Transport gratuit

la toate comenzile peste 300 lei

6 produse

Preț obișnuit 206,00 lei Prețul pe unitate20,60 lei / 100g
100% Whey Protein, Pudra, 1000G, Wispy, Proteina din zer
Wispy
Poate fi folosit după antrenament Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 148,00 lei Prețul pe unitate42,29 lei / 100g
Amino Mix 350G, pudra, Wispy, Aminoacizi esentiali si electroliti
Wispy
Poate fi folosit după antrenament Poate fi folosit în timpul antrenamentului Produs în Uniunea Europeană Sprijină refacerea post-antrenament
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 114,00 lei Prețul pe unitate22,80 lei / 100g
Mix clatite si vafe proteice pudra, 500g, Wispy, Continut scazut de zaharuri si grasimi
Wispy
Conținut scăzut de grăsimi Conținut scăzut în carbohidrați Fără zahăr adăugat Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 148,00 lei Prețul pe unitate42,29 lei / 100g
Pre-workout, pudra, 350G, Wispy, Pre-workout cu cofeina
Wispy
Poate fi folosit dimineața si la prânz Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 14,00 lei Prețul pe unitate25,45 lei / 100g
Protein Bar 55G, Wispy, Baton proteic
Wispy
Conținut scăzut de grăsimi Fără zahăr adăugat Pe timp de caniculă, nu recomandăm comandarea produselor sensibile la temperaturi ridicate, precum batoanele proteice și alte gustări similare Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 137,00 lei Prețul pe unitate45,67 lei / 100g
Strong Greens 300g, pudra, Wispy, Pulbere strong greens cu spirulina si fibre
Wispy
Fără zahăr adăugat Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat