Electroliți

Transport gratuit

la toate comenzile peste 300 lei

442 produse

Preț obișnuit 68,00 lei
Fulgi de magneziu pentru baie, 1kg, BetterYou
BetterYou
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 56,00 lei
Magnesium Mind 750g, BetterYou, Fulgi de magneziu pentru baie
BetterYou
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 56,00 lei
Magnesium Relax, 750g, BetterYou, Fulgi de mangeziu pentru baie
BetterYou
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 75,00 lei
Magneziu 250mg, 100 capsule, Puritan's Pride, Supliment alimentar pentru sanatate
Puritan's Pride
Produs în SUA Vegan sau Vegetarian
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 137,00 lei Prețul pe unitate54,80 lei / 100g
Beta-Alanine Xplode pudra, 250g, Olimp, Supliment alimentar pre-antrenament
Olimp Sport Nutrition
Poate fi folosit dimineața, la prânz și seara Poate fi folosit după antrenament Poate fi folosit în timpul antrenamentului Produs în Uniunea Europeană Sprijină refacerea post-antrenament
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 29,00 lei
Iod BP 150mcg, 100 capsule, Balkan Pharmaceuticals, Supliment alimentar pentru sustinerea tiroidei
Balkan Pharmaceuticals
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 79,00 lei
Salt Caps 120 capsule, Nutrend, Supliment alimentar saruri
Nutrend
Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 45,00 lei
Picolinat de crom, 100 tablete, Yamamoto, Supliment pentru controlul zaharului din sange
Yamamoto
Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 321,00 lei Prețul pe unitate6,42 lei / 100g
Gigant Pro Mass, 5kg, gainer pudra, Pro Nutrition, Supliment crestere masa musculara
Pro Nutrition
Conținut scăzut de grăsimi Poate fi folosit după antrenament Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 35,00 lei
Picolinat de Crom 200mcg, 100 capsule, Now Foods, Supliment alimentar pentru sanatate
Now Foods
Produs în SUA Vegan sau Vegetarian
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 81,00 lei
SelenoExcell 200mcg, 60 capsule, Swanson, Supliment alimentar pe baza de seleniu
Swanson
Produs în SUA
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 227,00 lei
Endurance Fuel pudra, 1.6kg, Get Raw Nutrition, Supliment alimentar pre-antrenament
Raw Nutrition
Conținut scăzut de grăsimi Produs în SUA
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 45,00 lei
Potasiu cu eliberare sustinuta 99mg, 100 tablete, Haya Labs, Supliment alimentar pentru sanatate
Haya Labs
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 91,00 lei
Magneziu bisglicinat 60 capsule, USA Medical, Supliment alimentar pentru sanatate
USA Medical
Produs în SUA
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 43,00 lei
Picolinat de crom, 100 capsule, Pro Nutrition, Supliment scadere in greutate
Pro Nutrition
Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 6,00 lei
Fireblaster, pudra, 12g, Activlab, Supliment pentru slabire
Activlab
Poate fi folosit dimineața si la prânz Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 79,00 lei
Seleniu 100mcg, 250 tablete, Now Foods, Supliment alimentar pentru glanda tiroida, vegan
Now Foods
Produs în SUA
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 8,00 lei
Chela-Mag B6 Forte Shot 375mg, 25ml, Olimp Sport Nutrition, Supliment alimentar pentru sanatate
Olimp Sport Nutrition
Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 148,00 lei Prețul pe unitate42,29 lei / 100g
Amino Mix 350G, pudra, Wispy, Aminoacizi esentiali si electroliti
Wispy
Poate fi folosit după antrenament Poate fi folosit în timpul antrenamentului Produs în Uniunea Europeană Sprijină refacerea post-antrenament
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 75,00 lei
Zinc 50ml, BetterYou, Spray oral
BetterYou
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 68,00 lei Prețul pe unitate17,00 lei / 100g
Hydrate & Perform, pudra, 400g, Isostar, Supliment alimentar pentru hidratare
Isostar
Conținut scăzut de grăsimi Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 29,00 lei
Hydrate & Perform, 10 tablete efervescente, Isostar, Supliment alimentar pentru hidratare
Isostar
Conținut scăzut de grăsimi Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 29,00 lei
Potasiu 320mg, 60 capsule, Activlab, Supliment alimentar pentru sanatate
Activlab
Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 56,00 lei Prețul pe unitate11,79 lei / 100g
Run&Bike Isotonic, pudra, 475 g, Activlab, Supliment alimentar pentru energie
Activlab
Conținut scăzut de grăsimi Poate fi folosit după antrenament Poate fi folosit în timpul antrenamentului Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat

Electroliti – Hidratare avansata si suport pentru performanta fizica

Electrolitii sunt minerale esentiale pentru mentinerea hidratarii si a echilibrului electrolitic in organism. Pe Nutriland.ro, ai acces la o gama variata de suplimente cu electroliti concepute pentru sportivi, persoane active si cei care doresc o refacere rapida dupa efort fizic sau deshidratare.

Fie ca alegi electroliti efervescenti, electroliti fara zahar, bauturi cu electroliti, pudra de electroliti, pastile sau tablete efervescente, toate produsele contribuie la rehidratare rapida, combaterea oboselii si prevenirea crampelor musculare.

Tipuri de produse disponibile in categoria Electroliti:

  • Tablete cu electroliti, pastile si comprimate efervescente – administrare usoara, absorbtie rapida

  • Electroliti pudra, electroliti praf sau pulbere – ideale pentru amestecuri personalizate

  • Plicuri cu electroliti, pliculete individuale – solutie practica pentru deplasari

  • Bauturi electroliti, inclusiv bauturi fara zahar si fara calorii – pentru o hidratare convenabila

  • Solutii concentrate, electroliti fiole sau electroliti pentru apa – refacere imediata a rezervelor minerale

Produsele din aceasta categorie contin saruri minerale precum sodiu, potasiu, magneziu si calciu, care sustin contractia musculara, functia nervoasa si transportul nutrientilor la nivel celular.

De ce sa alegi suplimente cu electroliti?

✔️ Reechilibrare rapida dupa transpiratie abundenta

✔️ Prevenirea dezechilibrelor electrolitice in timpul sportului

✔️ Energie si concentrare imbunatatite

✔️ Hidratare sustinuta pentru antrenamente si competitii

Produsele sunt recomandate atat in activitati sportive intense, cat si in stari de deshidratare cauzate de caldura, efort sau dieta (inclusiv electroliti keto).

La Nutriland.ro, gasesti o selectie completa de electroliti pentru sportivi, electroliti pentru hidratare zilnica, bauturi sportive cu electroliti, dar si saruri minerale si electroliti adaptate nevoilor fiecarui stil de viata.

Consulta oferta si compara preturile pentru apa cu electroliti, plicuri, bauturi si tablete – totul disponibil online, cu livrare rapida si calitate garantata.