Electroliți

Transport gratuit

la toate comenzile peste 300 lei

442 produse

Preț obișnuit 114,00 lei
Cal-Mag, 120 capsule, Now Foods, Supliment alimentar sanatate osoasa
Now Foods
Produs în SUA
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 148,00 lei Prețul pe unitate56,49 lei / 100g
Hydro BCAA+Energy, 262g, pudra, ProSupps, Aminoacizi cu catena ramificata, Cu adaos de cofeina
ProSupps
Fără zahăr adăugat Produs în SUA Sprijină refacerea post-antrenament
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 125,00 lei Prețul pe unitate27,78 lei / 100g
Core Amino, 450g, pudra, Fitness Authority, Complex de aminoacizi pentru refacere
Fitness Authority
Poate fi folosit după antrenament Poate fi folosit în timpul antrenamentului Produs în Uniunea Europeană Sprijină refacerea post-antrenament
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 68,00 lei Prețul pe unitate10,76 lei / 100g
Carb Max 632g, pudra, Universal, Amestec de carbohidrati
Universal
Poate fi folosit după antrenament Poate fi folosit în timpul antrenamentului Produs în SUA
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 40,00 lei
Calciu D3 Forte 60 capsule, Olimp Sport Nutrition, Supliment alimentar pentru sanatate
Olimp Sport Nutrition
Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 91,00 lei
Magneziu & Calciu 100 tablete, Now Foods, Supliment sanatate osoasa
Now Foods
Produs în SUA
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 91,00 lei Prețul pe unitate40,09 lei / 100g
100% Citrat de calciu, pulbere, 227g, Now Foods, Supliment sanatate osoasa potrivit pentru vegani
Now Foods
Produs în SUA Vegan sau Vegetarian
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 114,00 lei Prețul pe unitate31,67 lei / 100g
BCAA 9,7 Energy 360g, pudra, Mutant, Aminoacizi cu catena ramificata cu cofeina
Mutant
Sprijină refacerea post-antrenament
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 171,00 lei
Pump, 154 capsule, Mutant, Supliment alimentar pre-workout
Mutant
Poate fi folosit dimineața, la prânz și seara
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 91,00 lei
ZMAttack 60 capsule, Biotech USA, Supliment alimentar pentru barbati
Biotech USA
Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat

Electroliti – Hidratare avansata si suport pentru performanta fizica

Electrolitii sunt minerale esentiale pentru mentinerea hidratarii si a echilibrului electrolitic in organism. Pe Nutriland.ro, ai acces la o gama variata de suplimente cu electroliti concepute pentru sportivi, persoane active si cei care doresc o refacere rapida dupa efort fizic sau deshidratare.

Fie ca alegi electroliti efervescenti, electroliti fara zahar, bauturi cu electroliti, pudra de electroliti, pastile sau tablete efervescente, toate produsele contribuie la rehidratare rapida, combaterea oboselii si prevenirea crampelor musculare.

Tipuri de produse disponibile in categoria Electroliti:

  • Tablete cu electroliti, pastile si comprimate efervescente – administrare usoara, absorbtie rapida

  • Electroliti pudra, electroliti praf sau pulbere – ideale pentru amestecuri personalizate

  • Plicuri cu electroliti, pliculete individuale – solutie practica pentru deplasari

  • Bauturi electroliti, inclusiv bauturi fara zahar si fara calorii – pentru o hidratare convenabila

  • Solutii concentrate, electroliti fiole sau electroliti pentru apa – refacere imediata a rezervelor minerale

Produsele din aceasta categorie contin saruri minerale precum sodiu, potasiu, magneziu si calciu, care sustin contractia musculara, functia nervoasa si transportul nutrientilor la nivel celular.

De ce sa alegi suplimente cu electroliti?

✔️ Reechilibrare rapida dupa transpiratie abundenta

✔️ Prevenirea dezechilibrelor electrolitice in timpul sportului

✔️ Energie si concentrare imbunatatite

✔️ Hidratare sustinuta pentru antrenamente si competitii

Produsele sunt recomandate atat in activitati sportive intense, cat si in stari de deshidratare cauzate de caldura, efort sau dieta (inclusiv electroliti keto).

La Nutriland.ro, gasesti o selectie completa de electroliti pentru sportivi, electroliti pentru hidratare zilnica, bauturi sportive cu electroliti, dar si saruri minerale si electroliti adaptate nevoilor fiecarui stil de viata.

Consulta oferta si compara preturile pentru apa cu electroliti, plicuri, bauturi si tablete – totul disponibil online, cu livrare rapida si calitate garantata.