Proteine

Transport gratuit

la toate comenzile peste 300 lei

597 produse

Preț obișnuit 206,00 lei Prețul pe unitate20,60 lei / 100g
Casein protein, pudra, 1kg, Myprotein, Cazeina micelara
Myprotein
Conținut scăzut de grăsimi Conținut scăzut în carbohidrați
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 309,00 lei Prețul pe unitate13,61 lei / 100g
Apex Grass-Fed Whey Protein 2.27kg, pudra, Perfect Sports, Proteina din zer 30g per portie
Perfect Sports
Conținut scăzut în carbohidrați Fără gluten Fără zahăr adăugat Poate fi folosit după antrenament
Evaluare: 4.0 din 5
Stoc epuizat
Preț obișnuit 206,00 lei Prețul pe unitate6,87 lei / 100g
Gigant Pro Mass, pudra, 3000g, Pro Nutrition, Mix pentru crestere masa musculara
Pro Nutrition
Poate fi folosit după antrenament Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 102,00 lei Prețul pe unitate10,20 lei / 100g
Protein Breakfast, pudra, 1kg, Activlab, Mic dejun proteic
Activlab
Conținut scăzut de grăsimi Poate fi folosit după antrenament Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 286,00 lei Prețul pe unitate31,53 lei / 100g
Raw Organic Meal, pudra, 907g, Garden of Life, Inlocuitor de masa vegetal
Garden of Life
Conținut scăzut de grăsimi Fără gluten Fără lactoză Fără zahăr adăugat Produs în SUA Vegan sau Vegetarian
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 286,00 lei Prețul pe unitate9,53 lei / 100g
Gold Lean Mass, pudra, 3kg, Kevin Levrone, Mix pentru crestere masa musculara
Kevin Levrone
Poate fi folosit după antrenament Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 187,00 lei Prețul pe unitate6,23 lei / 100g
Creatine Pro Mass pudra, 3kg, Pro Nutrition, Gainer pe baza de creatina
Pro Nutrition
Conținut scăzut de grăsimi Poate fi folosit după antrenament Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 309,00 lei Prețul pe unitate12,93 lei / 100g
Prostar 100% Whey Protein, pudra, 2,39kg, Ultimate Nutrition, Blend proteic din zer
Ultimate Nutrition
Conținut scăzut de grăsimi Conținut scăzut în carbohidrați Fără zahăr adăugat Poate fi folosit după antrenament Produs în SUA
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 66,00 lei Prețul pe unitate8,80 lei / 100g
Iso Soy, pudra, 750g, Pro Nutrition, Izolat proteic din soia
Pro Nutrition
Conținut scăzut de grăsimi Conținut scăzut în carbohidrați Poate fi folosit după antrenament Produs în Uniunea Europeană Vegan sau Vegetarian
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 217,00 lei Prețul pe unitate4,31 lei / 100g
Lean Mass Gainer, pudra, 5,04kg, Warrior, Supliment crestere masa musculara
Warrior
Conținut scăzut de grăsimi Poate fi folosit după antrenament
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 91,00 lei Prețul pe unitate12,13 lei / 100g
100% Proteina de Mazare pudra, 750g, Immortal Nutrition, Supliment alimentar proteic
Immortal Nutrition
Conținut scăzut de grăsimi Conținut scăzut în carbohidrați Poate fi folosit după antrenament Produs în Uniunea Europeană Vegan sau Vegetarian
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 321,00 lei Prețul pe unitate6,42 lei / 100g
Gigant Pro Mass, 5kg, gainer pudra, Pro Nutrition, Supliment crestere masa musculara
Pro Nutrition
Conținut scăzut de grăsimi Poate fi folosit după antrenament Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 114,00 lei Prețul pe unitate11,40 lei / 100g
Whey One, pudra, 1 kg, Red Support, Concentrat proteic din zer
Red Support
Conținut scăzut de grăsimi Conținut scăzut în carbohidrați Fără zahăr adăugat Poate fi folosit după antrenament Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 344,00 lei Prețul pe unitate42,16 lei / 100g
Whey Protein Isolate, pudra, 816g, Now Foods, Izolat proteic din zer
Now Foods
Conținut scăzut de grăsimi Conținut scăzut în carbohidrați Fără zahăr adăugat Poate fi folosit după antrenament Produs în SUA
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 286,00 lei Prețul pe unitate15,89 lei / 100g
Protein Concentrate, pudra, 1800g, Allnutrition, Concentrat proteic
Allnutrition
Conținut scăzut de grăsimi Fără zahăr adăugat Poate fi folosit după antrenament Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 91,00 lei Prețul pe unitate18,20 lei / 100g
Proteine din seminte de dovleac, pudra, 500g, HSN, Supliment crestere masa musculara
HSN
Conținut scăzut de grăsimi Conținut scăzut în carbohidrați Fără gluten Fără lactoză Fără zahăr adăugat Poate fi folosit după antrenament Produs în Uniunea Europeană Vegan sau Vegetarian
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 56,00 lei Prețul pe unitate6,22 lei / 100g
Pro Mass, pudra, 900g, Pro Nutrition
Pro Nutrition
Conținut scăzut de grăsimi Poate fi folosit după antrenament Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 9,00 lei
Plant Protein Mix, Pudra, 30g, ForPro, Amestec pentru pudra proteica din plante
ForPro
Conținut scăzut de grăsimi Conținut scăzut în carbohidrați Fără zahăr adăugat Poate fi folosit după antrenament Produs în Uniunea Europeană Vegan sau Vegetarian
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 217,00 lei Prețul pe unitate8,68 lei / 100g
Impact Whey Gainer, pudra, 2,5 kg, Myprotein, Mix pentru crestere masa musculara
Myprotein
Conținut scăzut de grăsimi Poate fi folosit după antrenament
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 68,00 lei Prețul pe unitate15,11 lei / 100g
Pro Whey, pudra, 450g, Pro Nutrition, Concentrat proteic din zer
Pro Nutrition
Conținut scăzut de grăsimi Conținut scăzut în carbohidrați Poate fi folosit după antrenament Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 155,00 lei Prețul pe unitate31,00 lei / 100g
Iso Pro, pudra, 500g, Quamtrax, Izolat proteic din zer
Quamtrax
Conținut scăzut de grăsimi Conținut scăzut în carbohidrați Fără zahăr adăugat Poate fi folosit după antrenament Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 76,00 lei Prețul pe unitate15,20 lei / 100g
Proteina vegana Superfood, pudra, 500g, Pro Nutrition
Pro Nutrition
Conținut scăzut de grăsimi Conținut scăzut în carbohidrați Fără gluten Poate fi folosit după antrenament Produs în Uniunea Europeană Vegan sau Vegetarian
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 217,00 lei Prețul pe unitate37,41 lei / 100g
Raw organic protein pudra, 580g, Garden of Life, Supliment alimentar pe baza de proteina
Garden of Life
Fără gluten Fără zahăr adăugat Poate fi folosit după antrenament Produs în SUA Vegan sau Vegetarian
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 132,00 lei Prețul pe unitate17,60 lei / 100g
100% Casein, pudra, 750g, Pro Nutrition, Cazeina micelara
Pro Nutrition
Conținut scăzut de grăsimi Conținut scăzut în carbohidrați Fără zahăr adăugat Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat

Proteine pentru masa musculara si performanta la sala

Descopera gama noastra variata de proteine special formulate pentru a-ti sustine antrenamentele si obiectivele de fitness. Fie ca esti la inceput de drum sau deja obisnuit cu ritmul intens al antrenamentelor, alegerea unei proteine pentru sala potrivite poate face diferenta in performanta ta. Proteinele contribuie la cresterea si mentinerea masei musculare, refacerea tesuturilor dupa efort si imbunatatirea recuperarii generale. Indiferent daca preferi o proteina hidrolizata din zer, o proteina vegetala sau formule complexe, ai la dispozitie optiuni adaptate nevoilor tale, toate selectionate atent pentru eficienta si calitate.

Proteina de inalta calitate - alege proteine pentru sala adaptate obiectivelor tale

Daca practici sport in mod constant, cu siguranta ai auzit deja de beneficiile unei proteine de sala cu absorbtie rapida, ideale pentru consum imediat dupa antrenament. Insa nu uita ca exista si formule derivate din surse alternative, precum proteine din carne de vita, recomandate celor care cauta diversitate sau doresc un aport proteic diferit. Aceste produse pot fi consumate atat in shake-uri post-antrenament, cat si integrate in alimentatia zilnica, oferind flexibilitate si suport nutritional constant.

Fie ca alegi proteine pentru sala pentru a-ti sustine cresterea musculara, pentru a evita catabolismul sau pur si simplu pentru a avea o dieta mai echilibrata, in magazinul nostru gasesti o selectie de produse premium, usor de integrat in rutina ta zilnica. Iti punem la dispozitie toate informatiile necesare pentru ca tu sa poti face alegerea ideala, adaptata stilului tau de viata si obiectivelor tale. Alege calitatea, alege performanta si transforma-ti antrenamentele in rezultate vizibile!