Proteine

Transport gratuit

la toate comenzile peste 300 lei

597 produse

Preț obișnuit 79,00 lei Prețul pe unitate4,94 lei / 100g
Pro Mass, pudra, 1,6kg, Pro Nutrition, Mix pentru crestere masa musculara
Pro Nutrition
Conținut scăzut de grăsimi Poate fi folosit după antrenament Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 183,00 lei Prețul pe unitate20,33 lei / 100g
WPI Natur punga, pudra, 900g, Pro Nutrition, Izolat proteic din zer
Pro Nutrition
Conținut scăzut de grăsimi Conținut scăzut în carbohidrați Fără zahăr adăugat Poate fi folosit după antrenament Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 146,00 lei Prețul pe unitate7,30 lei / 100g
Iso Soy, pudra, 2kg, Pro Nutrition, Izolat proteic din soia
Pro Nutrition
Conținut scăzut de grăsimi Conținut scăzut în carbohidrați Poate fi folosit după antrenament Produs în Uniunea Europeană Vegan sau Vegetarian
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 194,00 lei Prețul pe unitate21,39 lei / 100g
Nitro Tech Ripped, pudra, 907g, Muscletech, Supliment alimentar de proteine + scadere in greutate
Muscle Tech
Conținut scăzut de grăsimi Conținut scăzut în carbohidrați Fără zahăr adăugat Poate fi folosit după antrenament Produs în SUA
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 206,00 lei Prețul pe unitate10,30 lei / 100g
Whey One, pudra, 2 kg, Red Support, Concentrat proteic din zer
Red Support
Conținut scăzut de grăsimi Conținut scăzut în carbohidrați Fără zahăr adăugat Poate fi folosit după antrenament Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 102,00 lei Prețul pe unitate10,20 lei / 100g
Izolat proteic din mazare, pudra, 1kg, Myprotein
Myprotein
Conținut scăzut de grăsimi Conținut scăzut în carbohidrați Fără zahăr adăugat Poate fi folosit după antrenament
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 174,00 lei Prețul pe unitate5,80 lei / 100g
Pro Gainer, pudra, 3kg, Pro Nutrition, Mix pentru crestere masa musculara
Pro Nutrition
Conținut scăzut de grăsimi Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 397,00 lei Prețul pe unitate9,93 lei / 100g
Pro Whey, pudra, 4kg, Pro Nutrition, Concentrat proteic din zer
Pro Nutrition
Conținut scăzut de grăsimi Poate fi folosit după antrenament Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 229,00 lei Prețul pe unitate4,21 lei / 100g
Whey Protein Isolate, pudra, 544g, Now Foods, Izolat proteic din zer
Now Foods
Conținut scăzut de grăsimi Conținut scăzut în carbohidrați Fără zahăr adăugat Poate fi folosit după antrenament Produs în SUA
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 160,00 lei Prețul pe unitate16,00 lei / 100g
100% Proteina din orez, pudra, 1kg, Mysupps, Proteina vegana
Mysupps
Conținut scăzut în carbohidrați Fără lactoză Fără zahăr adăugat Poate fi folosit după antrenament Produs în Germania Vegan sau Vegetarian
Evaluare: 5.0 din 5
Stoc epuizat
Preț obișnuit 171,00 lei Prețul pe unitate26,72 lei / 100g
Proteina din plante+Energie, pudra, 640g, Rule1, Blend proteic
Rule1
Conținut scăzut de grăsimi Conținut scăzut în carbohidrați Fără gluten Poate fi folosit după antrenament Produs în SUA
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 229,00 lei Prețul pe unitate11,45 lei / 100g
Concentrat proteic din zer, pudra, 2kg, Warrior
Warrior
Conținut scăzut de grăsimi Conținut scăzut în carbohidrați Fără zahăr adăugat Poate fi folosit după antrenament
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 86,00 lei Prețul pe unitate6,62 lei / 100g
Pro Gainer, pudra, 1,3 kg, Pro Nutrition, Mix pentru crestere masa musculara
Pro Nutrition
Conținut scăzut de grăsimi Poate fi folosit după antrenament Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 125,00 lei Prețul pe unitate12,50 lei / 100g
Vegan Blend, 1000g, pudra, GymBeam, Proteina vegana
GymBeam
Fără gluten Fără lactoză Poate fi folosit după antrenament Produs în Uniunea Europeană Vegan sau Vegetarian
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 332,00 lei Prețul pe unitate88,53 lei / 100g
Egg White Crystals, pudra, 379g, 5% Rich Piana, Pudra proteica din albus de ou
5% Rich Piana
Conținut scăzut de grăsimi Conținut scăzut în carbohidrați Fără zahăr adăugat Produs în SUA
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 275,00 lei Prețul pe unitate16,98 lei / 100g
Gold Standard Gainer, pudra, 1.62kg, Optimum Nutrition, Supliment crestere masa musculara
Optimum Nutrition
Conținut scăzut de grăsimi Fără zahăr adăugat Poate fi folosit după antrenament
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 108,00 lei Prețul pe unitate15,00 lei / 100g
Vegan Protein, pudra, 720g, Pro Nutrition, Proteina vegetala
Pro Nutrition
Conținut scăzut de grăsimi Conținut scăzut în carbohidrați Fără gluten Fără lactoză Poate fi folosit după antrenament Produs în Uniunea Europeană Vegan sau Vegetarian
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 229,00 lei Prețul pe unitate22,90 lei / 100g
Nitro Tech Elite, pudra, 1kg, Muscletech, Izolat proteic din zer
Muscle Tech
Conținut scăzut de grăsimi Conținut scăzut în carbohidrați Fără zahăr adăugat Poate fi folosit după antrenament
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 131,00 lei Prețul pe unitate4,37 lei / 100g
Pro Mass 3kg pudra, Pro Nutrition, Mix pentru crestere masa musculara
Pro Nutrition
Conținut scăzut de grăsimi Poate fi folosit după antrenament Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 114,00 lei Prețul pe unitate22,80 lei / 100g
Diet Plant, pudra, 500g, PhD, Proteina vegetala
PhD
Conținut scăzut de grăsimi Conținut scăzut în carbohidrați Fără gluten Fără zahăr adăugat Poate fi folosit după antrenament Vegan sau Vegetarian
Evaluare: 5.0 din 5
Stoc epuizat
Preț obișnuit 130,00 lei Prețul pe unitate11,82 lei / 100g
100% Beef Protein, 1100g, pudra, Pro Nutrition, Complex de proteine din vita
Pro Nutrition
Conținut scăzut de grăsimi Conținut scăzut în carbohidrați Fără zahăr adăugat Poate fi folosit după antrenament Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 413,00 lei Prețul pe unitate8,26 lei / 100g
GFX-8, pudra, 5kg, Pro Nutrition, Mix pentru crestere masa musculara
Pro Nutrition
Conținut scăzut de grăsimi Poate fi folosit după antrenament Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 56,00 lei
Whey Amino 3000, 120 tablete, Pro Nutrition, Supliment crestere masa musculara si refacere
Pro Nutrition
Conținut scăzut de grăsimi Conținut scăzut în carbohidrați Poate fi folosit după antrenament Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 137,00 lei Prețul pe unitate13,70 lei / 100g
Red Protein, pudra, 1kg, Red Support, Mix proteic pentru crestere masa musculara
Red Support
Conținut scăzut de grăsimi Conținut scăzut în carbohidrați Fără zahăr adăugat Poate fi folosit după antrenament Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat

Proteine pentru masa musculara si performanta la sala

Descopera gama noastra variata de proteine special formulate pentru a-ti sustine antrenamentele si obiectivele de fitness. Fie ca esti la inceput de drum sau deja obisnuit cu ritmul intens al antrenamentelor, alegerea unei proteine pentru sala potrivite poate face diferenta in performanta ta. Proteinele contribuie la cresterea si mentinerea masei musculare, refacerea tesuturilor dupa efort si imbunatatirea recuperarii generale. Indiferent daca preferi o proteina hidrolizata din zer, o proteina vegetala sau formule complexe, ai la dispozitie optiuni adaptate nevoilor tale, toate selectionate atent pentru eficienta si calitate.

Proteina de inalta calitate - alege proteine pentru sala adaptate obiectivelor tale

Daca practici sport in mod constant, cu siguranta ai auzit deja de beneficiile unei proteine de sala cu absorbtie rapida, ideale pentru consum imediat dupa antrenament. Insa nu uita ca exista si formule derivate din surse alternative, precum proteine din carne de vita, recomandate celor care cauta diversitate sau doresc un aport proteic diferit. Aceste produse pot fi consumate atat in shake-uri post-antrenament, cat si integrate in alimentatia zilnica, oferind flexibilitate si suport nutritional constant.

Fie ca alegi proteine pentru sala pentru a-ti sustine cresterea musculara, pentru a evita catabolismul sau pur si simplu pentru a avea o dieta mai echilibrata, in magazinul nostru gasesti o selectie de produse premium, usor de integrat in rutina ta zilnica. Iti punem la dispozitie toate informatiile necesare pentru ca tu sa poti face alegerea ideala, adaptata stilului tau de viata si obiectivelor tale. Alege calitatea, alege performanta si transforma-ti antrenamentele in rezultate vizibile!