Electroliți

Transport gratuit

la toate comenzile peste 300 lei

442 produse

Preț obișnuit 81,60 lei Preț de vânzare 102,00 lei Prețul pe unitate5,44 lei / 100g
Bautura izotonica, pudra, 1500g, Ostrovit, Supliment alimentar pentru hidratare
Ostrovit
Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat -20%
Preț obișnuit 79,00 lei
Fier 36mg, 90 capsule, Now Foods, Supliment alimentar pentru sanatate
Now Foods
Produs în SUA
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 36,00 lei Preț de vânzare 45,00 lei
Tensi Care 60 capsule, Ostrovit, Supliment alimentar vitamine si minerale
Ostrovit
Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat -20%
Preț obișnuit 45,00 lei
Citrat de fier 25mg, 60 capsule, Swanson, Supliment alimentar pentru sanatate
Swanson
Produs în SUA
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 229,00 lei Prețul pe unitate62,06 lei / 100g
Keto Electrolyte pudra, 369g, Trace Minerals, Electroliti pentru hidratare
Trace Minerals
Conținut scăzut în carbohidrați Fără zahăr adăugat Produs în SUA
Evaluare: 5.0 din 5
Stoc epuizat
Preț obișnuit 91,00 lei
Seleniu 200mcg, 250 tablete, Puritan's Pride, Supliment alimentar pentru sanatate
Puritan's Pride
Produs în SUA
Evaluare: 5.0 din 5
Stoc epuizat
Preț obișnuit 60,00 lei Prețul pe unitate10,00 lei / 100g
IsoSport Sport Drink, pudra, 600g, Vitabolic, Bautura izotonica
Vitabolic
Poate fi folosit în timpul antrenamentului Produs în Uniunea Europeană
Evaluare: 5.0 din 5
Stoc epuizat
Preț obișnuit 68,00 lei
Zinc picolinat 25mg, 100 capsule, Puritan's Pride, Supliment alimentar pentru sanatate
Puritan's Pride
Produs în SUA Vegan sau Vegetarian
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 40,00 lei
Potasiu 300mg, 90 capsule vegetale, Osavi, Supliment alimentar pentru sanatate
Osavi
Produs în Uniunea Europeană Vegan sau Vegetarian
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 68,00 lei
Coral calciu si magneziu, 100 tablete, BiotechUSA, Supliment alimentar pentru sanatatea oaselor
Biotech USA
Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 114,00 lei Prețul pe unitate7,76 lei / 100g
Gigant Pro Mass, pudra, 1470g, Pro Nutrition, Mix pentru crestere masa musculara
Pro Nutrition
Poate fi folosit după antrenament Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 118,00 lei Prețul pe unitate11,80 lei / 100ml
Magneziu lichid 1000ml, Scitec Nutrition, Supliment alimentar pentru sanatate
Scitec Nutrition
Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 75,00 lei
Magneziu Bisglicinat 90 capsule, Dorian Yates, Supliment alimentar de tip minerale
Dorian Yates
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 148,00 lei Prețul pe unitate70,48 lei / 100g
Hydrate, 210g, pudra, PER4M, Electroloti pentru hidratare
Per4m
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 114,00 lei
Extract de Shilajit, 90 capsule, Applied Nutrition, Acid fulvic
Applied Nutrition
Vegan sau Vegetarian
Evaluare: 5.0 din 5
Stoc epuizat
Preț obișnuit 148,00 lei
Bum Hydration pudra, 116g, Get Raw Nutrition, Supliment alimentar pentru hidratare
Raw Nutrition
Produs în SUA
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 45,00 lei
Zinc Picolinat 50mg, 30 capsule, Now Foods, Supliment alimentar pentru sanatate
Now Foods
Produs în SUA Vegan sau Vegetarian
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 29,00 lei Preț de vânzare 52,00 lei
Aspartat de Potasiu 99mg, 60 capsule, Swanson, Supliment alimentar pentru sanatate
Swanson
Produs în SUA Acest produs are un termen de valabilitate scăzut
Nu există recenzii
Stoc epuizat -44% Termen redus
Preț obișnuit 137,00 lei Prețul pe unitate45,67 lei / 100g
Breach pudra, 300g, Redcon1, Supliment alimentar aminoacizi
Redcon1
Poate fi folosit după antrenament Poate fi folosit în timpul antrenamentului Produs în SUA Sprijină refacerea post-antrenament
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 22,00 lei
Cupru chelat 2000mcg, 90 tablete, Holland & Barrett, Supliment alimentar pentru sanatate
Holland & Barrett
Vegan sau Vegetarian
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 286,00 lei Prețul pe unitate32,87 lei / 100g
GlycoFuse, pudra, 870g, Gaspari Nutrition, Carbohidrati pentru energie
Gaspari Nutrition
Acest produs are un termen de valabilitate scăzut Poate fi folosit după antrenament Poate fi folosit în timpul antrenamentului Produs în SUA
Nu există recenzii
Stoc epuizat Termen redus
Preț obișnuit 114,00 lei Prețul pe unitate22,80 lei / 100g
Ors Cocolytes, pudra, 500g, HSN, Electroliti
HSN
Conținut scăzut de grăsimi Fără gluten Fără lactoză Produs în Uniunea Europeană Vegan sau Vegetarian
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 137,00 lei
True calm, 90 capsule vegane, Now Foods, Supliment alimentar pentru relaxare
Now Foods
Produs în SUA Vegan sau Vegetarian
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 32,00 lei Preț de vânzare 40,00 lei
Magneziu + vitamina D3 2000IU + B6, 120 tablete, Ostrovit, Supliment alimentar pentru sanatate
Ostrovit
Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat -20%

Electroliti – Hidratare avansata si suport pentru performanta fizica

Electrolitii sunt minerale esentiale pentru mentinerea hidratarii si a echilibrului electrolitic in organism. Pe Nutriland.ro, ai acces la o gama variata de suplimente cu electroliti concepute pentru sportivi, persoane active si cei care doresc o refacere rapida dupa efort fizic sau deshidratare.

Fie ca alegi electroliti efervescenti, electroliti fara zahar, bauturi cu electroliti, pudra de electroliti, pastile sau tablete efervescente, toate produsele contribuie la rehidratare rapida, combaterea oboselii si prevenirea crampelor musculare.

Tipuri de produse disponibile in categoria Electroliti:

  • Tablete cu electroliti, pastile si comprimate efervescente – administrare usoara, absorbtie rapida

  • Electroliti pudra, electroliti praf sau pulbere – ideale pentru amestecuri personalizate

  • Plicuri cu electroliti, pliculete individuale – solutie practica pentru deplasari

  • Bauturi electroliti, inclusiv bauturi fara zahar si fara calorii – pentru o hidratare convenabila

  • Solutii concentrate, electroliti fiole sau electroliti pentru apa – refacere imediata a rezervelor minerale

Produsele din aceasta categorie contin saruri minerale precum sodiu, potasiu, magneziu si calciu, care sustin contractia musculara, functia nervoasa si transportul nutrientilor la nivel celular.

De ce sa alegi suplimente cu electroliti?

✔️ Reechilibrare rapida dupa transpiratie abundenta

✔️ Prevenirea dezechilibrelor electrolitice in timpul sportului

✔️ Energie si concentrare imbunatatite

✔️ Hidratare sustinuta pentru antrenamente si competitii

Produsele sunt recomandate atat in activitati sportive intense, cat si in stari de deshidratare cauzate de caldura, efort sau dieta (inclusiv electroliti keto).

La Nutriland.ro, gasesti o selectie completa de electroliti pentru sportivi, electroliti pentru hidratare zilnica, bauturi sportive cu electroliti, dar si saruri minerale si electroliti adaptate nevoilor fiecarui stil de viata.

Consulta oferta si compara preturile pentru apa cu electroliti, plicuri, bauturi si tablete – totul disponibil online, cu livrare rapida si calitate garantata.