Electroliți

Transport gratuit

la toate comenzile peste 300 lei

442 produse

Preț obișnuit 36,00 lei Preț de vânzare 45,00 lei
Kelp (Iod) 250 tablete, Ostrovit, Supliment alimentar pentru glanda tiroida
Ostrovit
Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat -20%
Preț obișnuit 167,00 lei Prețul pe unitate40,34 lei / 100g
Hydro BCAA + Essentials, 414g, pudra, ProSupps, Complex de aminoacizi pentru refacere
ProSupps
Fără gluten Poate fi folosit după antrenament Poate fi folosit în timpul antrenamentului Produs în SUA Sprijină refacerea post-antrenament
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 86,00 lei
Vitamina C cu bioflavonoide, 100 capsule, Swanson, Supliment alimentar pentru sanatate
Swanson
Produs în SUA
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 56,00 lei
Seleniu absorbabil 200mcg, 100 capsule, Puritan's Pride, Supliment antioxidanti sportivi
Puritan's Pride
Produs în SUA
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 91,00 lei
Magneziu 500mg, 100 tablete, Puritan's Pride, Supliment alimentar pentru sanatate
Puritan's Pride
Produs în SUA
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 45,00 lei
Fier, 60 capsule, Swanson, Supliment alimentar pentru sanatate
Swanson
Produs în SUA
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 114,00 lei
Citrat de Calciu, 120 capsule, Now Foods, Supliment sanatate osoasa
Now Foods
Produs în SUA Vegan sau Vegetarian
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 41,00 lei
Magneziu + Vitamina B6 30 capsule, Balkan Pharmaceuticals, Supliment alimentar antistres
Balkan Pharmaceuticals
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 72,80 lei Preț de vânzare 91,00 lei Prețul pe unitate18,20 lei / 100g
Keep Sleep Night Protein pudra, 400g, Ostrovit, Supliment alimentar proteic pentru un somn odihnitor
Ostrovit
Conținut scăzut de grăsimi Conținut scăzut în carbohidrați Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat -20%
Preț obișnuit 79,00 lei
Evolytes 120 capsule, HSN, Electroliti pentru hidratare
HSN
Fără gluten Produs în Uniunea Europeană Vegan sau Vegetarian
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 183,00 lei
Magneziu citrat, 180 capsule, Now Foods, Supliment alimentar pentru sanatate
Now Foods
Produs în SUA
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 183,00 lei
Multi Mineral, 210 capsule, Revive, Complex de minerale
Revive
Produs în SUA Vegan sau Vegetarian
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 183,00 lei Prețul pe unitate20,80 lei / 100g
Flex Food, 880g, pudra, Mutant, Inlocuitor de masa
Mutant
Conținut scăzut de grăsimi Poate fi folosit după antrenament
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 7,20 lei Preț de vânzare 9,00 lei Prețul pe unitate7,20 lei / 100ml
Endurance Shot, 100ml, Ostrovit, Supliment alimentar pentru energie
Ostrovit
Poate fi folosit dimineața si la prânz Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat -20%
Preț obișnuit 69,00 lei Prețul pe unitate46,00 lei / 100g
Magneziu chelat, pudra, 150g, HSN, Supliment alimentar de tip minerale
HSN
Fără gluten Fără lactoză Produs în Uniunea Europeană Vegan sau Vegetarian
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 10,00 lei
BCAA Amino Hydrate+Energy, 330ml, Applied Nutrition, Bautura energizanta cu adaos de cofeina
Applied Nutrition
Conținut scăzut de grăsimi Conținut scăzut în carbohidrați Fără zahăr adăugat Poate fi folosit dimineața si la prânz
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 91,20 lei Preț de vânzare 114,00 lei Prețul pe unitate6,08 lei / 100g
Isotonic, pudra, 1500g, Ostrovit, Carbohidrati pentru cresterea energiei
Ostrovit
Conținut scăzut de grăsimi Poate fi folosit după antrenament Poate fi folosit în timpul antrenamentului Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat -20%
Preț obișnuit 125,00 lei Prețul pe unitate27,78 lei / 100g
Perfect Amino, 450g, pudra, Skull Labs, Complex de aminoacizi pentru recuperare
Skull Labs
Poate fi folosit după antrenament Poate fi folosit în timpul antrenamentului Produs în Uniunea Europeană Sprijină refacerea post-antrenament
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 5,00 lei Preț de vânzare 7,00 lei
Hydramino Lichid, 25ml, Alphazer, Aminoacizi esentiali
Alphazer
Poate fi folosit după antrenament Poate fi folosit în timpul antrenamentului Produs în Uniunea Europeană Sprijină refacerea post-antrenament
Nu există recenzii
Stoc epuizat -29%
Preț obișnuit 29,00 lei
Picolinat de crom 200mcg 100 tablete, Holland & Barrett, Supliment alimentar pe baza de picolinat de crom
Holland & Barrett
Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 99,00 lei
Magneziu Bisglicinat Albion 125mg 120 capsule vegetale, HSN, Supliment alimentar de tip minerale
HSN
Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 69,00 lei
Fier Bisglicinat 20mg 120 capsule vegetala, HSN, Supliment alimentar de tip minerale
HSN
Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 54,00 lei
Shilajit 250mg, 60 vcapsule, Haya Labs, Acid fluvic
Haya Labs
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 94,00 lei Preț de vânzare 171,00 lei
Glucozene-rx 90 Caplets, Hi-Tech Pharmaceuticals, Supliment alimentar de tip suport metabolism glucoza
Hi-Tech Pharmaceuticals
Produs în SUA
Nu există recenzii
Stoc epuizat -45%

Electroliti – Hidratare avansata si suport pentru performanta fizica

Electrolitii sunt minerale esentiale pentru mentinerea hidratarii si a echilibrului electrolitic in organism. Pe Nutriland.ro, ai acces la o gama variata de suplimente cu electroliti concepute pentru sportivi, persoane active si cei care doresc o refacere rapida dupa efort fizic sau deshidratare.

Fie ca alegi electroliti efervescenti, electroliti fara zahar, bauturi cu electroliti, pudra de electroliti, pastile sau tablete efervescente, toate produsele contribuie la rehidratare rapida, combaterea oboselii si prevenirea crampelor musculare.

Tipuri de produse disponibile in categoria Electroliti:

  • Tablete cu electroliti, pastile si comprimate efervescente – administrare usoara, absorbtie rapida

  • Electroliti pudra, electroliti praf sau pulbere – ideale pentru amestecuri personalizate

  • Plicuri cu electroliti, pliculete individuale – solutie practica pentru deplasari

  • Bauturi electroliti, inclusiv bauturi fara zahar si fara calorii – pentru o hidratare convenabila

  • Solutii concentrate, electroliti fiole sau electroliti pentru apa – refacere imediata a rezervelor minerale

Produsele din aceasta categorie contin saruri minerale precum sodiu, potasiu, magneziu si calciu, care sustin contractia musculara, functia nervoasa si transportul nutrientilor la nivel celular.

De ce sa alegi suplimente cu electroliti?

✔️ Reechilibrare rapida dupa transpiratie abundenta

✔️ Prevenirea dezechilibrelor electrolitice in timpul sportului

✔️ Energie si concentrare imbunatatite

✔️ Hidratare sustinuta pentru antrenamente si competitii

Produsele sunt recomandate atat in activitati sportive intense, cat si in stari de deshidratare cauzate de caldura, efort sau dieta (inclusiv electroliti keto).

La Nutriland.ro, gasesti o selectie completa de electroliti pentru sportivi, electroliti pentru hidratare zilnica, bauturi sportive cu electroliti, dar si saruri minerale si electroliti adaptate nevoilor fiecarui stil de viata.

Consulta oferta si compara preturile pentru apa cu electroliti, plicuri, bauturi si tablete – totul disponibil online, cu livrare rapida si calitate garantata.