Electroliți

Transport gratuit

la toate comenzile peste 300 lei

442 produse

Preț obișnuit 125,00 lei
Magneziu, 120 capsule, TBJP, Supliment alimentar anti-stres
TBJP Nutrition
Vegan sau Vegetarian
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 148,00 lei
Magneziu taurat 100mg, 120 tablete, Swanson, Supliment alimentar pentru sanatate
Swanson
Produs în SUA
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 10,00 lei
Go On Protein Bar 33%, 50g, Sante, Baton proteic fara zahar adaugat
Sante
Conținut scăzut de grăsimi Conținut scăzut în carbohidrați Fără zahăr adăugat Pe timp de caniculă, nu recomandăm comandarea produselor sensibile la temperaturi ridicate, precum batoanele proteice și alte gustări similare Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 56,00 lei
Zinc (din orotat de zinc) 10mg, 60 capsule, Swanson, Supliment alimentar pentru sanatate
Swanson
Produs în SUA
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 217,00 lei Prețul pe unitate46,67 lei / 100g
All Day You May Complex de aminoacizi pentru refacere, 465g, pudra, 5% Rich Piana, cu cafeina
5% Rich Piana
Poate fi folosit după antrenament Poate fi folosit în timpul antrenamentului Produs în SUA Sprijină refacerea post-antrenament
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 102,00 lei
Full Spectrum Mineral Caps 120 capsule, Now Foods, Complex de minerale
Now Foods
Produs în SUA
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 24,00 lei
Magneziu Chelat(Bisglicinat) 90 capsule, GymBeam
GymBeam
Produs în Germania
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 5,60 lei Preț de vânzare 7,00 lei
Magneizu + zinc+ B6 shot, 100ml, Ostrovit, Supliment alimentar pentru performanta
Ostrovit
Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat -20%
Preț obișnuit 68,80 lei Preț de vânzare 86,00 lei
Braintus Respawn 90 capsule, Ostrovit, Supliment alimentar pentru concentrare
Ostrovit
Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat -20%
Preț obișnuit 49,00 lei
Zinc gluconat 50mg, 100 capsule, Puritan's Pride, Supliment alimentar pentru sanatate
Puritan's Pride
Produs în SUA Vegan sau Vegetarian
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 137,00 lei Prețul pe unitate224,59 lei / 100g
Con-Cret + Clean Hydration, 61,23g, Promera, Supliment crestere masa musculara+hidratare
Promera
Fără zahăr adăugat Produs în SUA
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 137,00 lei
Malat de magneziu 1000 mg, 180 tablete, Supliment alimentar pentru sanatate
Now Foods
Produs în SUA Vegan sau Vegetarian
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 114,00 lei
Magnesium Citrate, 120 capsule, Now Foods, Supliment alimentar pentru sanatate
Now Foods
Produs în SUA Vegan sau Vegetarian
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 66,00 lei
Magneziu 90 capsule, Genius Nutrition, Supliment alimentar pentru sanatate
Genius Nutrition®
Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 316,00 lei Prețul pe unitate26,33 lei / 100g
Hydro BCAA + Essentials, 1.2kg, pudra, ProSupps, Complex de aminoacizi pentru refacere
ProSupps
Fără gluten Poate fi folosit după antrenament Poate fi folosit în timpul antrenamentului Produs în SUA Sprijină refacerea post-antrenament
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 229,00 lei Prețul pe unitate56,54 lei / 100g
Sleep pudra, 405g, Naughty Boy, Supliment pentru somn
Naughty Boy
Evaluare: 5.0 din 5
Stoc epuizat
Preț obișnuit 79,00 lei Prețul pe unitate30,86 lei / 100g
So good! Magneziu & Potasiu pudra, 256g, Fitness Authority, Supliment alimentar pentru sanatate
Fitness Authority
Produs în Uniunea Europeană Vegan sau Vegetarian
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 127,00 lei Prețul pe unitate25,40 lei / 100g
(Ambalaj turtit) Rego Rapid Recovery, pudra, 500g, SIS, Supliment alimentar pentru refacere
SIS
Conținut scăzut de grăsimi
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 194,00 lei
Calciu & Magneziu 240 capsule, Now Foods, Supliment alimentar cu adaos de vitamina D si zinc
Now Foods
Produs în SUA
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 56,00 lei
Citrat de magneziu, 150 capsule, Human Protect, Supliment alimentar pentru sanatate
Human Protect
Produs în Uniunea Europeană Vegan sau Vegetarian
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 114,00 lei
Zinc Chelat cu Albion™, 120 capsule, HSN, Supliment alimentar pentru sanatate
HSN
Produs în Uniunea Europeană Vegan sau Vegetarian
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 56,00 lei Prețul pe unitate8,86 lei / 100g
Isoactive, pudra, 630g, Activlab, Supliment alimentar pentru energie
Activlab
Conținut scăzut de grăsimi Poate fi folosit după antrenament Poate fi folosit în timpul antrenamentului Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 137,00 lei Prețul pe unitate54,80 lei / 100g
BCAA Defender, pudra, 250g, Kevin Levrone, Aminoacizi intra-workout
Kevin Levrone
Poate fi folosit după antrenament Poate fi folosit în timpul antrenamentului Produs în Uniunea Europeană Sprijină refacerea post-antrenament
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 104,00 lei
ZMA Sport, 90 capsule, Genius Nutrition, Supliment alimentar pentru performanta sportiva
Genius Nutrition®
Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat

Electroliti – Hidratare avansata si suport pentru performanta fizica

Electrolitii sunt minerale esentiale pentru mentinerea hidratarii si a echilibrului electrolitic in organism. Pe Nutriland.ro, ai acces la o gama variata de suplimente cu electroliti concepute pentru sportivi, persoane active si cei care doresc o refacere rapida dupa efort fizic sau deshidratare.

Fie ca alegi electroliti efervescenti, electroliti fara zahar, bauturi cu electroliti, pudra de electroliti, pastile sau tablete efervescente, toate produsele contribuie la rehidratare rapida, combaterea oboselii si prevenirea crampelor musculare.

Tipuri de produse disponibile in categoria Electroliti:

  • Tablete cu electroliti, pastile si comprimate efervescente – administrare usoara, absorbtie rapida

  • Electroliti pudra, electroliti praf sau pulbere – ideale pentru amestecuri personalizate

  • Plicuri cu electroliti, pliculete individuale – solutie practica pentru deplasari

  • Bauturi electroliti, inclusiv bauturi fara zahar si fara calorii – pentru o hidratare convenabila

  • Solutii concentrate, electroliti fiole sau electroliti pentru apa – refacere imediata a rezervelor minerale

Produsele din aceasta categorie contin saruri minerale precum sodiu, potasiu, magneziu si calciu, care sustin contractia musculara, functia nervoasa si transportul nutrientilor la nivel celular.

De ce sa alegi suplimente cu electroliti?

✔️ Reechilibrare rapida dupa transpiratie abundenta

✔️ Prevenirea dezechilibrelor electrolitice in timpul sportului

✔️ Energie si concentrare imbunatatite

✔️ Hidratare sustinuta pentru antrenamente si competitii

Produsele sunt recomandate atat in activitati sportive intense, cat si in stari de deshidratare cauzate de caldura, efort sau dieta (inclusiv electroliti keto).

La Nutriland.ro, gasesti o selectie completa de electroliti pentru sportivi, electroliti pentru hidratare zilnica, bauturi sportive cu electroliti, dar si saruri minerale si electroliti adaptate nevoilor fiecarui stil de viata.

Consulta oferta si compara preturile pentru apa cu electroliti, plicuri, bauturi si tablete – totul disponibil online, cu livrare rapida si calitate garantata.