Electroliți

Transport gratuit

la toate comenzile peste 300 lei

442 produse

Preț obișnuit 91,20 lei Preț de vânzare 114,00 lei Prețul pe unitate26,43 lei / 100g
All Green Superfoods, pudra, 345g, Ostrovit, Extracte de plante pentru sanatate
Ostrovit
Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat -20%
Preț obișnuit 26,40 lei Preț de vânzare 33,00 lei
AntiCramp Max 90 tablete, Ostrovit, Supliment alimentar pentru sanatate
Ostrovit
Produs în Uniunea Europeană
Evaluare: 5.0 din 5
Stoc epuizat -20%
Preț obișnuit 194,00 lei Prețul pe unitate82,91 lei / 100g
Hydration pudra, 234g, Evogen Nutrition, Supliment alimentar pentru hidratare
Evogen
Produs în SUA
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 26,40 lei Preț de vânzare 33,00 lei
Zinc, 90 de tablete de supt, Ostrovit, Supliment alimentar pentru sanatate
Ostrovit
Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat -20%
Preț obișnuit 22,00 lei
ElectroVit 20 tablete efervescente, Activlab, Supliment alimentar cu rol de hidratare
Activlab
Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 40,00 lei
Gluconat de Potasiu 99mg, 100 tablete, Now Foods, Supliment alimentar
Now Foods
Fără gluten Fără lactoză Produs în SUA
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 176,50 lei Preț de vânzare 206,00 lei
Super Dry 45 capsule, Evogen, Supliment diuretic slabire
Evogen
Produs în SUA
Nu există recenzii
Stoc epuizat -14%
Preț obișnuit 35,00 lei
ZMA 60 capsule, Vitabolic, Supliment alimentar pentru sanatate
Vitabolic
Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 114,00 lei
ZMA 90 capsule, DNA Sports, Supliment alimentar pe baza de zinc, magneziu si vitamina B6
DNA Sports
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 148,00 lei
Magneziu Triplu Complex 400mg, 300 capsule, Swanson, Supliment alimentar pentru sanatate
Swanson
Produs în SUA
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 45,00 lei
Electroliti, 90 capsule, IronFlex, Supliment alimentar de tip electroliti si minerale
Ironflex
Produs în Uniunea Europeană Vegan sau Vegetarian
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 33,00 lei
Citrat de complex de minerale 60 capsule, Swanson, Supliment alimentar pentru sanatate
Swanson
Produs în SUA
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 167,00 lei Prețul pe unitate18,56 lei / 100g
GLYCOGEX pudra, 900g, Genius Nutrition, Carbohidrati pentru energie
Genius Nutrition®
Conținut scăzut de grăsimi Fără zahăr adăugat Poate fi folosit în timpul antrenamentului Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 229,00 lei
ZMA 180 capsule, Now Foods, Supliment alimentar pentru sanatate
Now Foods
Produs în SUA
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 41,60 lei Preț de vânzare 52,00 lei
Citrat de Magneziu + Potasiu + B6 P-5-P 90 capsule, Ostrovit Pharma, Complex vitamine si minerale
Ostrovit
Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat -20%
Preț obișnuit 206,00 lei Prețul pe unitate58,86 lei / 100g
Platinum Creatine Plus, pudra, 350g, Optimum Nutrition, Supliment crestere masa musculara
Optimum Nutrition
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 20,00 lei Preț de vânzare 25,00 lei
MG+B6, 90 tablete, Ostrovit, Supliment alimentar pentru sanatate
Ostrovit
Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat -20%
Preț obișnuit 36,00 lei Preț de vânzare 45,00 lei Prețul pe unitate7,20 lei / 100g
Isotonic 500g, pudra, Ostrovit, Carbohidrati pentru cresterea energiei
Ostrovit
Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat -20%
Preț obișnuit 45,00 lei
Citrat de tripotasiu, 100 capsule, Vitabolic, Supliment alimentar pentru sanatate
Vitabolic
Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 63,00 lei
Bor 3mg, 120 capsule vegetale, Osavi, Supliment alimentar pentru sanatatea oaselor
Osavi
Produs în Uniunea Europeană Vegan sau Vegetarian
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 50,00 lei
Potasiu 120 capsule, 7 Nutrition, Supliment alimentar de tip minerale
7Nutrition
Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 22,00 lei
Zinc Gluconat 30mg, 30 tablete, Swanson, Supliment alimentar pentru sanatate
Swanson
Produs în SUA
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 36,00 lei Preț de vânzare 45,00 lei Prețul pe unitate36,00 lei / 100g
Triple Magnesium 100g, Ostrovit, Supliment alimentar pentru sanatate
Ostrovit
Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat -20%
Preț obișnuitDisponibil de la 48,00 lei Prețul pe unitate9,33 lei / 100g
Hydrojuice pudra, 600g, Evolite Nutrition, Electroliti pentru hidratare
Evolite
Conținut scăzut de grăsimi Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat -14%

Electroliti – Hidratare avansata si suport pentru performanta fizica

Electrolitii sunt minerale esentiale pentru mentinerea hidratarii si a echilibrului electrolitic in organism. Pe Nutriland.ro, ai acces la o gama variata de suplimente cu electroliti concepute pentru sportivi, persoane active si cei care doresc o refacere rapida dupa efort fizic sau deshidratare.

Fie ca alegi electroliti efervescenti, electroliti fara zahar, bauturi cu electroliti, pudra de electroliti, pastile sau tablete efervescente, toate produsele contribuie la rehidratare rapida, combaterea oboselii si prevenirea crampelor musculare.

Tipuri de produse disponibile in categoria Electroliti:

  • Tablete cu electroliti, pastile si comprimate efervescente – administrare usoara, absorbtie rapida

  • Electroliti pudra, electroliti praf sau pulbere – ideale pentru amestecuri personalizate

  • Plicuri cu electroliti, pliculete individuale – solutie practica pentru deplasari

  • Bauturi electroliti, inclusiv bauturi fara zahar si fara calorii – pentru o hidratare convenabila

  • Solutii concentrate, electroliti fiole sau electroliti pentru apa – refacere imediata a rezervelor minerale

Produsele din aceasta categorie contin saruri minerale precum sodiu, potasiu, magneziu si calciu, care sustin contractia musculara, functia nervoasa si transportul nutrientilor la nivel celular.

De ce sa alegi suplimente cu electroliti?

✔️ Reechilibrare rapida dupa transpiratie abundenta

✔️ Prevenirea dezechilibrelor electrolitice in timpul sportului

✔️ Energie si concentrare imbunatatite

✔️ Hidratare sustinuta pentru antrenamente si competitii

Produsele sunt recomandate atat in activitati sportive intense, cat si in stari de deshidratare cauzate de caldura, efort sau dieta (inclusiv electroliti keto).

La Nutriland.ro, gasesti o selectie completa de electroliti pentru sportivi, electroliti pentru hidratare zilnica, bauturi sportive cu electroliti, dar si saruri minerale si electroliti adaptate nevoilor fiecarui stil de viata.

Consulta oferta si compara preturile pentru apa cu electroliti, plicuri, bauturi si tablete – totul disponibil online, cu livrare rapida si calitate garantata.