Electroliți

Transport gratuit

la toate comenzile peste 300 lei

442 produse

Preț obișnuit 156,00 lei Prețul pe unitate52,00 lei / 100g
Super Greens 300g, pudra, Genius Nutrition, Supliment pentru imunitate
Genius Nutrition®
Conținut scăzut de grăsimi Conținut scăzut în carbohidrați Fără zahăr adăugat Produs în Uniunea Europeană Vegan sau Vegetarian
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 79,00 lei
Calciu & Magneziu, 100 tablete, Now Foods, Supliment alimentar sanatate osoasa
Now Foods
Produs în SUA
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 40,00 lei
Chelated Zinc 60 capsule, Quamtrax, Supliment alimentar pentru sanatate
Quamtrax
Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 32,00 lei Preț de vânzare 40,00 lei
Zinc Organic 15mg, 90 tablete, Ostrovit Pharma, Supliment alimentar pentru sanatate
Ostrovit
Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat -20%
Preț obișnuit 40,00 lei
Cupru 2mg, 60 capsule, Swanson, Supliment antioxidanti sportivi
Swanson
Produs în SUA
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 33,00 lei
K2 50mcg, 30 capsule moi, Swanson, Supliment sanatate osoasa si articulara
Swanson
Produs în SUA
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 29,00 lei
Electrovit Stres 20 tablete, Activlab, Supliment alimentar vitamine si minerale antistres
Activlab
Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 45,00 lei
Albion Zinc 30mg, 90 capsule, Swanson, Supliment alimentar pentru sanatate
Swanson
Produs în SUA
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 52,00 lei
Potasiu, 100 capsule, Puritan's Pride, Supliment alimentar pentru sanatate
Puritan's Pride
Produs în SUA Vegan sau Vegetarian
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 29,00 lei
Zinc 15mg, 100 tablete, Holland & Barrett, Supliment alimentar pentru sanatate
Holland & Barrett
Produs în Uniunea Europeană Vegan sau Vegetarian
Evaluare: 5.0 din 5
Stoc epuizat
Preț obișnuit 17,00 lei
Electroactive 20 tablete efervescente, Activlab, Electroliti pentru hidratare
Activlab
Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 114,00 lei
Bor 3mg, 250 capsule, Now Foods, Supliment alimentar pentru sanatatea oaselor
Now Foods
Produs în SUA Vegan sau Vegetarian
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 63,00 lei Preț de vânzare 90,00 lei
Hydration 127g, pudra, Naughty Boy, Supliment alimentar pentru hidratare
Naughty Boy
Nu există recenzii
Stoc epuizat -30%
Preț obișnuit 137,00 lei Prețul pe unitate38,06 lei / 100g
Amino Energy Zero, 360g, pudra, Biotech USA, Complex de aminoacizi pentru refacere
Biotech USA
Fără gluten Poate fi folosit după antrenament Poate fi folosit în timpul antrenamentului Produs în Uniunea Europeană Sprijină refacerea post-antrenament
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 86,00 lei
Chela-Min Sport Formula 60 capsule, Olimp Sport Nutrition, Supliment alimentar pentru imunitate
Olimp Sport Nutrition
Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 137,00 lei Prețul pe unitate32,62 lei / 100g
EAAs Nano pudra, 420g, Nanosupps, Supliment alimentar aminoacizi
Nanosupps
Conținut scăzut de grăsimi Conținut scăzut în carbohidrați Fără zahăr adăugat Poate fi folosit după antrenament Poate fi folosit în timpul antrenamentului Produs în Uniunea Europeană Sprijină refacerea post-antrenament Vegan sau Vegetarian
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 102,00 lei
Extended Release Magnesium, 60 capsule, Life Extension, Magneziu cu eliberare lenta
Life Extension
Vegan sau Vegetarian
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 40,00 lei
Zinc citrat 50mg, 60 capsule, Swanson, Supliment alimentar pentru sanatate
Swanson
Produs în SUA
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 179,00 lei Prețul pe unitate11,93 lei / 100g
Iso Plus 1,5kg, pudra, Olimp Sport Nutrition, Supliment alimentar pentru energie
Olimp Sport Nutrition
Poate fi folosit după antrenament Poate fi folosit în timpul antrenamentului Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 68,00 lei Prețul pe unitate22,67 lei / 100g
Aqua Kick Biotina pudra, 300g, Ostrovit, Supliment alimentar pentru sanatate
Ostrovit
Conținut scăzut de grăsimi Fără zahăr adăugat Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 22,00 lei
ElectroVit Slim, 20 tablete, Activlab, Supliment alimentar cu rol de hidratare
Activlab
Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 45,00 lei
Magneziu + Chelat 60 capsule, Biotech USA, Supliment alimentar pentru sanatate
Biotech USA
Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 79,00 lei
Fier 18mg, 120caps, Now Foods, Supliment alimentar
Now Foods
Produs în SUA Vegan sau Vegetarian
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 137,00 lei Prețul pe unitate28,54 lei / 100g
Ice Hydro 480g, pudra, Fitness Authority, Aminoacizi esentiali pentru refacere
Fitness Authority
Poate fi folosit după antrenament Poate fi folosit în timpul antrenamentului Produs în Uniunea Europeană Sprijină refacerea post-antrenament
Nu există recenzii
Stoc epuizat

Electroliti – Hidratare avansata si suport pentru performanta fizica

Electrolitii sunt minerale esentiale pentru mentinerea hidratarii si a echilibrului electrolitic in organism. Pe Nutriland.ro, ai acces la o gama variata de suplimente cu electroliti concepute pentru sportivi, persoane active si cei care doresc o refacere rapida dupa efort fizic sau deshidratare.

Fie ca alegi electroliti efervescenti, electroliti fara zahar, bauturi cu electroliti, pudra de electroliti, pastile sau tablete efervescente, toate produsele contribuie la rehidratare rapida, combaterea oboselii si prevenirea crampelor musculare.

Tipuri de produse disponibile in categoria Electroliti:

  • Tablete cu electroliti, pastile si comprimate efervescente – administrare usoara, absorbtie rapida

  • Electroliti pudra, electroliti praf sau pulbere – ideale pentru amestecuri personalizate

  • Plicuri cu electroliti, pliculete individuale – solutie practica pentru deplasari

  • Bauturi electroliti, inclusiv bauturi fara zahar si fara calorii – pentru o hidratare convenabila

  • Solutii concentrate, electroliti fiole sau electroliti pentru apa – refacere imediata a rezervelor minerale

Produsele din aceasta categorie contin saruri minerale precum sodiu, potasiu, magneziu si calciu, care sustin contractia musculara, functia nervoasa si transportul nutrientilor la nivel celular.

De ce sa alegi suplimente cu electroliti?

✔️ Reechilibrare rapida dupa transpiratie abundenta

✔️ Prevenirea dezechilibrelor electrolitice in timpul sportului

✔️ Energie si concentrare imbunatatite

✔️ Hidratare sustinuta pentru antrenamente si competitii

Produsele sunt recomandate atat in activitati sportive intense, cat si in stari de deshidratare cauzate de caldura, efort sau dieta (inclusiv electroliti keto).

La Nutriland.ro, gasesti o selectie completa de electroliti pentru sportivi, electroliti pentru hidratare zilnica, bauturi sportive cu electroliti, dar si saruri minerale si electroliti adaptate nevoilor fiecarui stil de viata.

Consulta oferta si compara preturile pentru apa cu electroliti, plicuri, bauturi si tablete – totul disponibil online, cu livrare rapida si calitate garantata.