Electroliți

Transport gratuit

la toate comenzile peste 300 lei

442 produse

Preț obișnuit 45,00 lei
Electroliti pentru anduranta, 20 tablete, Applied Nutrition, Supliment alimentar hidratare
Applied Nutrition
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 3,00 lei Prețul pe unitate12,00 lei / 100g
Iso Boost pudra, 25g, Hiro Lab, Bautura izotonica cu electroliti pentru hidratare
Hiro Lab
Conținut scăzut de grăsimi Poate fi folosit după antrenament Poate fi folosit în timpul antrenamentului
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 299,00 lei Prețul pe unitate18,69 lei / 100g
Rego Rapid Recovery, pudra, 1,6kg, SIS, Carbohidrati pentru energie si refacere
SIS
Conținut scăzut de grăsimi Fără zahăr adăugat Poate fi folosit după antrenament Poate fi folosit în timpul antrenamentului
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 35,00 lei
Triplu zinc 90 capsule, Ironflex, Supliment alimentar cu zinc sub forma de capsule
Ironflex
Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 35,00 lei
Chelated Zinc Bisglycinate 60 capsule, Vitabolic, Supliment alimentar pentru sanatate
Vitabolic
Produs în Uniunea Europeană Vegan sau Vegetarian
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 22,00 lei
ElectroVit Beauty Hair, 20 tablete, Activlab, Vitamine si minerale pentru par
Activlab
Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 40,00 lei
ZMA Night, 60 capsule, Vitabolic, Supliment alimentar pentru refacere
Vitabolic
Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 137,00 lei Prețul pe unitate41,52 lei / 100g
Pump fara cofeina, pudra, 330g, BiotechUSA, Pre-workout
Biotech USA
Conținut scăzut de grăsimi Conținut scăzut în carbohidrați Poate fi folosit dimineața, la prânz și seara Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 45,00 lei
Picolinat de crom 200mcg, 200 capsule, Swanson, Supliment alimentar slabire
Swanson
Produs în SUA
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 217,00 lei
D-Glucarat de Calciu 500mg, 90 capsule, Now Foods, Supliment alimentar pentru sanatate potrivit pentru vegani
Now Foods
Produs în SUA Vegan sau Vegetarian
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 275,00 lei Prețul pe unitate62,50 lei / 100g
MPS Max pudra, 440g, TBJP Nutrition, Supliment alimentar intra-workout
TBJP Nutrition
Poate fi folosit în timpul antrenamentului Sprijină refacerea post-antrenament
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 81,60 lei Preț de vânzare 102,00 lei Prețul pe unitate15,11 lei / 100g
EAAdvanced, pudra, 540g, Ostrovit, Aminoacizi pentru refacere
Ostrovit
Poate fi folosit după antrenament Poate fi folosit în timpul antrenamentului Produs în Uniunea Europeană Sprijină refacerea post-antrenament
Nu există recenzii
Stoc epuizat -20%
Preț obișnuit 40,00 lei Prețul pe unitate17,78 lei / 100g
Isoactive Zero 225g, pudra, Activlab, Bautura izotonica fara zahar
Activlab
Produs în Uniunea Europeană Conținut scăzut de grăsimi Conținut scăzut în carbohidrați Fără zahăr adăugat
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 41,60 lei Preț de vânzare 52,00 lei
Zinc 60000, 90 tablete, Ostrovit, Supliment alimentar pentru sanatate
Ostrovit
Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat -20%
Preț obișnuit 72,80 lei Preț de vânzare 91,00 lei Prețul pe unitate16,18 lei / 100g
BCAAdvanced, pudra, 450g, Ostrovit, Supliment alimentar pentru energie
Ostrovit
Poate fi folosit după antrenament Poate fi folosit în timpul antrenamentului Sprijină refacerea post-antrenament
Nu există recenzii
Stoc epuizat -20%
Preț obișnuit 33,00 lei
Bor 3mg, 60 capsule vegetale, Osavi, Supliment alimentar pentru sanatatea oaselor
Osavi
Produs în Uniunea Europeană Vegan sau Vegetarian
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 36,00 lei Preț de vânzare 45,00 lei
Citrat de magneziu + potasiu + vitamina B6, 60 capsule, Ostrovit Pharma, Supliment alimentar pentru sanatate
Ostrovit
Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat -20%
Preț obișnuit 332,00 lei Prețul pe unitate16,60 lei / 100g
Anabolic Iso Whey, pudra, 2kg, Fitness Authority, Izolat proteic din zer
Fitness Authority
Conținut scăzut de grăsimi Conținut scăzut în carbohidrați Fără zahăr adăugat Poate fi folosit după antrenament Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 113,00 lei Prețul pe unitate75,33 lei / 100g
Intra-HMB, pudra, 150g, Vitabolic, Supliment alimentar intra-workout
Vitabolic
Fără zahăr adăugat Poate fi folosit în timpul antrenamentului Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 56,00 lei
Seleniu 200mcg, 90 capsule, Now Foods, Supliment alimentar pentru glanda tiroida, vegan
Now Foods
Produs în SUA
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 148,00 lei
Lipo 6 Black Diuretic 80 capsule, Nutrex, Supliment slabire
Nutrex
Produs în SUA
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 86,00 lei
Magneziu 500mg, 100 capsule, Life Extension, Supliment alimentar pentru sanatate
Life Extension
Produs în SUA Vegan sau Vegetarian
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 148,00 lei
Magneziu glicinat 200mg, 120 vcaps, Revive, Supliment alimentar pentru sanatate
Revive
Produs în SUA Vegan sau Vegetarian
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 91,00 lei
Complex de fier, 100 capsule, Now Foods, Supliment alimentar pentru sanatate
Now Foods
Produs în SUA Vegan sau Vegetarian
Nu există recenzii
Stoc epuizat

Electroliti – Hidratare avansata si suport pentru performanta fizica

Electrolitii sunt minerale esentiale pentru mentinerea hidratarii si a echilibrului electrolitic in organism. Pe Nutriland.ro, ai acces la o gama variata de suplimente cu electroliti concepute pentru sportivi, persoane active si cei care doresc o refacere rapida dupa efort fizic sau deshidratare.

Fie ca alegi electroliti efervescenti, electroliti fara zahar, bauturi cu electroliti, pudra de electroliti, pastile sau tablete efervescente, toate produsele contribuie la rehidratare rapida, combaterea oboselii si prevenirea crampelor musculare.

Tipuri de produse disponibile in categoria Electroliti:

  • Tablete cu electroliti, pastile si comprimate efervescente – administrare usoara, absorbtie rapida

  • Electroliti pudra, electroliti praf sau pulbere – ideale pentru amestecuri personalizate

  • Plicuri cu electroliti, pliculete individuale – solutie practica pentru deplasari

  • Bauturi electroliti, inclusiv bauturi fara zahar si fara calorii – pentru o hidratare convenabila

  • Solutii concentrate, electroliti fiole sau electroliti pentru apa – refacere imediata a rezervelor minerale

Produsele din aceasta categorie contin saruri minerale precum sodiu, potasiu, magneziu si calciu, care sustin contractia musculara, functia nervoasa si transportul nutrientilor la nivel celular.

De ce sa alegi suplimente cu electroliti?

✔️ Reechilibrare rapida dupa transpiratie abundenta

✔️ Prevenirea dezechilibrelor electrolitice in timpul sportului

✔️ Energie si concentrare imbunatatite

✔️ Hidratare sustinuta pentru antrenamente si competitii

Produsele sunt recomandate atat in activitati sportive intense, cat si in stari de deshidratare cauzate de caldura, efort sau dieta (inclusiv electroliti keto).

La Nutriland.ro, gasesti o selectie completa de electroliti pentru sportivi, electroliti pentru hidratare zilnica, bauturi sportive cu electroliti, dar si saruri minerale si electroliti adaptate nevoilor fiecarui stil de viata.

Consulta oferta si compara preturile pentru apa cu electroliti, plicuri, bauturi si tablete – totul disponibil online, cu livrare rapida si calitate garantata.