Electroliți

Transport gratuit

la toate comenzile peste 300 lei

442 produse

Preț obișnuit 56,00 lei
Zinc chelat 30mg, 100 tablete, Haya Labs, Supliment alimentar pentru sanatate
Haya Labs
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 206,00 lei Prețul pe unitate95,37 lei / 100g
Hydration pudra, 216g, Ghost, Supliment alimentar pentru hidratare
Ghost
Produs în SUA
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 102,00 lei
Calciu & Magneziu 120 capsule, Now Foods, Supliment alimentar cu adaos de vitamina D si zinc
Now Foods
Produs în SUA
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 148,00 lei Prețul pe unitate37,95 lei / 100g
G.O.A.T. pudra, 390g, Human Protect, Supliment alimentar pre-workout
Human Protect
Acest produs are un termen de valabilitate scăzut Poate fi folosit dimineața si la prânz Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat Termen redus
Preț obișnuit 56,00 lei
Seleniu 100 mcg, 100 tablete, Now Foods, Supliment alimentar pentru sanatate
Now Foods
Produs în SUA Vegan sau Vegetarian
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 263,00 lei Prețul pe unitate72,05 lei / 100g
Super Human Intra, pudra, 365g, Alpha Lion, Supliment alimentar intra-workout
Alpha Lion
Conținut scăzut în carbohidrați Poate fi folosit în timpul antrenamentului Produs în SUA Sprijină refacerea post-antrenament
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 40,00 lei
Zinc gluconat 25mg, 100 tablete, Puritan's Pride, Supliment alimentar pentru sanatate
Puritan's Pride
Produs în SUA
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 5,60 lei Preț de vânzare 7,00 lei
Aqua Kick Electroliti, pudra, 10g, Ostrovit, Supliment alimentar pentru hidratare
Ostrovit
Conținut scăzut de grăsimi Conținut scăzut în carbohidrați Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat -20%
Preț obișnuit 56,00 lei
MultiSalt, 60 capsule, BiotechUSA, Electroliti
Biotech USA
Fără gluten Fără lactoză Fără zahăr adăugat Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 79,00 lei
Magnesium Citrate, 90 capsule, Now Foods, Supliment alimentar pentru sanatate
Now Foods
Produs în SUA
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 33,00 lei
Selenium Complex 200mcg, 90 capsule, Swanson, Supliment alimentar pentru glanda tiroida
Swanson
Produs în SUA
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 49,99 lei Preț de vânzare 79,00 lei Prețul pe unitate18,51 lei / 100g
NAPALM Hydrate 270g, pudra, Fitness Authority, Hidratare cu electroliti, aminoacizi si vitamine
Fitness Authority
Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat -37%
Preț obișnuit 79,00 lei Prețul pe unitate34,80 lei / 100g
Magneziu Bisglycinat 227g, pudra, Haya Labs, Suplimet alimentar pentru sanatate
Haya Labs
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 98,00 lei
EAA Sustamine, pudra, 300g, Vitabolic, Supliment alimentar pentru refacere
Vitabolic
Conținut scăzut de grăsimi Conținut scăzut în carbohidrați Fără zahăr adăugat Poate fi folosit după antrenament Poate fi folosit în timpul antrenamentului Produs în Uniunea Europeană Sprijină refacerea post-antrenament
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 137,00 lei
Xpel Diuretic fara cofeina, 80 capsule, MHP, Supliment alimentar pentru performanta
MHP
Produs în SUA
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuitDisponibil de la 49,00 lei Prețul pe unitate16,33 lei / 100g
Magneslife pudra, 300g, Nutrend, Supliment alimentar magneziu
Nutrend
Fără zahăr adăugat Produs în Uniunea Europeană Acest produs are un termen de valabilitate scăzut
Nu există recenzii
Stoc epuizat -64% Termen redus
Preț obișnuit 40,00 lei
Zinc Citrat 100 capsule, Human Protect, Supliment alimentar pentru sanatate
Human Protect
Produs în Uniunea Europeană Vegan sau Vegetarian
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 79,00 lei
Zinc chelat 25mg, 120 capsule, HSN, Supliment alimentar pentru sanatate
HSN
Produs în Uniunea Europeană Vegan sau Vegetarian
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 45,00 lei
Citrat de potasiu 90 tablete, Yamamoto Nutrition, Supliment pentru functionarea musculaturii
Yamamoto
Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 55,00 lei
Vitamina E cu Seleniu, 100 capsule, Vitabolic, Supliment alimentar pentru sanatate
Vitabolic
Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 118,40 lei Preț de vânzare 148,00 lei Prețul pe unitate16,91 lei / 100g
EAAdvanced pudra, 700g, Ostrovit, Aminoacizi esentiali pentru refacere
Ostrovit
Poate fi folosit după antrenament Poate fi folosit în timpul antrenamentului Produs în Uniunea Europeană Sprijină refacerea post-antrenament
Nu există recenzii
Stoc epuizat -20%
Preț obișnuit 56,00 lei
100% Magneziu chelat 200mg, 60 capsule, Haya Labs, Supliment alimentar pentru sanatate
Haya Labs
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 75,00 lei
Calciu, Magneziu si Zinc, 100 capsule, Puritan’s Pride, Supliment alimentar pentru sanatate
Puritan's Pride
Produs în SUA Vegan sau Vegetarian
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 127,00 lei
Zinc Magneziu Active 60 capsule, Balkan Pharmaceuticals, Supliment alimentar pentru sanatate
Balkan Pharmaceuticals
Nu există recenzii
Stoc epuizat

Electroliti – Hidratare avansata si suport pentru performanta fizica

Electrolitii sunt minerale esentiale pentru mentinerea hidratarii si a echilibrului electrolitic in organism. Pe Nutriland.ro, ai acces la o gama variata de suplimente cu electroliti concepute pentru sportivi, persoane active si cei care doresc o refacere rapida dupa efort fizic sau deshidratare.

Fie ca alegi electroliti efervescenti, electroliti fara zahar, bauturi cu electroliti, pudra de electroliti, pastile sau tablete efervescente, toate produsele contribuie la rehidratare rapida, combaterea oboselii si prevenirea crampelor musculare.

Tipuri de produse disponibile in categoria Electroliti:

  • Tablete cu electroliti, pastile si comprimate efervescente – administrare usoara, absorbtie rapida

  • Electroliti pudra, electroliti praf sau pulbere – ideale pentru amestecuri personalizate

  • Plicuri cu electroliti, pliculete individuale – solutie practica pentru deplasari

  • Bauturi electroliti, inclusiv bauturi fara zahar si fara calorii – pentru o hidratare convenabila

  • Solutii concentrate, electroliti fiole sau electroliti pentru apa – refacere imediata a rezervelor minerale

Produsele din aceasta categorie contin saruri minerale precum sodiu, potasiu, magneziu si calciu, care sustin contractia musculara, functia nervoasa si transportul nutrientilor la nivel celular.

De ce sa alegi suplimente cu electroliti?

✔️ Reechilibrare rapida dupa transpiratie abundenta

✔️ Prevenirea dezechilibrelor electrolitice in timpul sportului

✔️ Energie si concentrare imbunatatite

✔️ Hidratare sustinuta pentru antrenamente si competitii

Produsele sunt recomandate atat in activitati sportive intense, cat si in stari de deshidratare cauzate de caldura, efort sau dieta (inclusiv electroliti keto).

La Nutriland.ro, gasesti o selectie completa de electroliti pentru sportivi, electroliti pentru hidratare zilnica, bauturi sportive cu electroliti, dar si saruri minerale si electroliti adaptate nevoilor fiecarui stil de viata.

Consulta oferta si compara preturile pentru apa cu electroliti, plicuri, bauturi si tablete – totul disponibil online, cu livrare rapida si calitate garantata.