Electroliți

Transport gratuit

la toate comenzile peste 300 lei

442 produse

Preț obișnuit 81,60 lei Preț de vânzare 102,00 lei Prețul pe unitate16,32 lei / 100g
Post-Workout Formula, pudra, 500g, Ostrovit, Supliment alimentar pentru refacere
Ostrovit
Poate fi folosit după antrenament Poate fi folosit în timpul antrenamentului Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat -20%
Preț obișnuit 45,00 lei
Gluconat de potasiu 99mg, 100 tablete, Haya Labs, Supliment alimentar pentru sanatate
Haya Labs
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 52,00 lei
100% Fier chelat 15mg, 90 capsule, Haya Labs, Supliment alimentar pentru sanatate
Haya Labs
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 45,00 lei
Picolinat de crom, 120 tablete, Gymbeam
GymBeam
Produs în Germania
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 148,00 lei Prețul pe unitate29,60 lei / 100g
Crea Shot 2.0, pudra, 500g, Activlab, Supliment alimentar pre-workout
Activlab
Poate fi folosit dimineața, la prânz și seara Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 73,00 lei
Strong Zinc 120 capsule, Weider, Supliment alimentar pentru sanatate
Weider
Produs în Germania
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 3,00 lei Prețul pe unitate37,50 lei / 100g
Advanced hydration Sport Isotonic, 8g, Bolero, Bautura izotonica fara zahar
Bolero
Conținut scăzut de grăsimi Conținut scăzut în carbohidrați Fără gluten Fără zahăr adăugat Produs în Uniunea Europeană Vegan sau Vegetarian
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 114,00 lei Prețul pe unitate16,29 lei / 100g
Iso Plus pudra, 700g, Olimp, Supliment alimentar pentru hidratare si concentrare
Olimp Sport Nutrition
Poate fi folosit după antrenament Poate fi folosit în timpul antrenamentului Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 114,00 lei
Zinc Magneziu Aspartat, 90 capsule, San, Supliment alimentar sportivi
San
Produs în SUA
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 65,00 lei
Premium Hydration, pudra, 70g, Weider, Electroliți pentru hidratare
Weider
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 171,00 lei Prețul pe unitate32,88 lei / 100g
Domin8, pudra, 520g, Pure Vita Labs (PVL), Supliment alimentar pre-workout
Pure Vita Labs
Poate fi folosit dimineața si la prânz
Evaluare: 5.0 din 5
Stoc epuizat
Preț obișnuit 155,00 lei Prețul pe unitate20,67 lei / 100g
INTRA-HD 750g, pudra, Genius Nutrition, Supliment intra-workout
Genius Nutrition®
Conținut scăzut de grăsimi Poate fi folosit în timpul antrenamentului Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 194,00 lei Prețul pe unitate53,89 lei / 100g
BCAA Focus, pudra, 360g, Ryse, Supliment alimentar aminoacizi
Ryse
Poate fi folosit după antrenament Poate fi folosit în timpul antrenamentului Produs în SUA Sprijină refacerea post-antrenament
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 79,00 lei
Taurina 3000mg, 90 capsule, Body Attack, Supliment alimentar pentru performanta
Body Attack
Produs în Germania Sprijină refacerea post-antrenament
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 109,60 lei Preț de vânzare 137,00 lei Prețul pe unitate10,96 lei / 100g
Vitargo, Electrolytes, Vitamins, 1kg, pudra, Ostrovit, Supliment alimentar pe baza de carbohidrati, electroliti si vitamine
Ostrovit
Conținut scăzut de grăsimi Fără zahăr adăugat Poate fi folosit după antrenament Poate fi folosit în timpul antrenamentului Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat -20%
Preț obișnuit 148,00 lei
Magneziu 400mg, 180 capsule, Now Foods, Supliment alimentar pentru sanatate
Now Foods
Produs în SUA Vegan sau Vegetarian
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 54,40 lei Preț de vânzare 68,00 lei
Isotonic 30x5g plicuri, Ostrovit, Supliment alimentar pentru energie
Ostrovit
Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat -20%
Preț obișnuit 56,00 lei
Electroliti, 90 tablete, Gymbeam, Supliment alimentar pentru hidratare
GymBeam
Produs în Germania
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 75,00 lei
ZMB6 60 capsule, Scitec Nutrition, Supliment alimentar pentru sanatate
Scitec Nutrition
Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 14,99 lei Preț de vânzare 35,00 lei
Zinc 90 tablete, Muscle Care
Muscle Care
Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat -57%
Preț obișnuit 18,99 lei Preț de vânzare 29,00 lei
Crom 180 tablete, Muscle Care, Picolinat de crom
Muscle Care
Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat -35%
Preț obișnuit 89,00 lei
Magneziu Bisglicinat 200 120 capsule, Vast, Magneziu sub forma de bisglicinat de magneziu
Vast
Produs în Uniunea Europeană
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 171,00 lei
Magneziu glicinat 200mg, 120 capsule, HTP, Supliment alimentar pentru sanatate
Hi-Tech Pharmaceuticals
Produs în SUA
Nu există recenzii
Stoc epuizat
Preț obișnuit 68,00 lei
Potasiu Albion 99mg, 90 capsule, Swanson, Supliment alimentar pentru sanatate
Swanson
Produs în SUA
Nu există recenzii
Stoc epuizat

Electroliti – Hidratare avansata si suport pentru performanta fizica

Electrolitii sunt minerale esentiale pentru mentinerea hidratarii si a echilibrului electrolitic in organism. Pe Nutriland.ro, ai acces la o gama variata de suplimente cu electroliti concepute pentru sportivi, persoane active si cei care doresc o refacere rapida dupa efort fizic sau deshidratare.

Fie ca alegi electroliti efervescenti, electroliti fara zahar, bauturi cu electroliti, pudra de electroliti, pastile sau tablete efervescente, toate produsele contribuie la rehidratare rapida, combaterea oboselii si prevenirea crampelor musculare.

Tipuri de produse disponibile in categoria Electroliti:

  • Tablete cu electroliti, pastile si comprimate efervescente – administrare usoara, absorbtie rapida

  • Electroliti pudra, electroliti praf sau pulbere – ideale pentru amestecuri personalizate

  • Plicuri cu electroliti, pliculete individuale – solutie practica pentru deplasari

  • Bauturi electroliti, inclusiv bauturi fara zahar si fara calorii – pentru o hidratare convenabila

  • Solutii concentrate, electroliti fiole sau electroliti pentru apa – refacere imediata a rezervelor minerale

Produsele din aceasta categorie contin saruri minerale precum sodiu, potasiu, magneziu si calciu, care sustin contractia musculara, functia nervoasa si transportul nutrientilor la nivel celular.

De ce sa alegi suplimente cu electroliti?

✔️ Reechilibrare rapida dupa transpiratie abundenta

✔️ Prevenirea dezechilibrelor electrolitice in timpul sportului

✔️ Energie si concentrare imbunatatite

✔️ Hidratare sustinuta pentru antrenamente si competitii

Produsele sunt recomandate atat in activitati sportive intense, cat si in stari de deshidratare cauzate de caldura, efort sau dieta (inclusiv electroliti keto).

La Nutriland.ro, gasesti o selectie completa de electroliti pentru sportivi, electroliti pentru hidratare zilnica, bauturi sportive cu electroliti, dar si saruri minerale si electroliti adaptate nevoilor fiecarui stil de viata.

Consulta oferta si compara preturile pentru apa cu electroliti, plicuri, bauturi si tablete – totul disponibil online, cu livrare rapida si calitate garantata.